18.-19.05.2019

IAAF

Tet Riga marathon

18.-19.05.2019

IAAF

PIETEIKŠANĀS RIMI BĒRNU DIENAS ĢIMEŅU SKRĒJIENAM 2019
Loading...

Pieaugušais jeb PIETEICĒJS var būt kāds no vecākiem, skolotājs vai pilnvarotā persona, kas 18. maijā piedalīsies un uzraudzīs bērnu Rimi Bērnu dienā un pasākuma dienā uzņemsies atbildību par bērniem, kuri piedalīsies pasākumā.
Lūdzam ņemt vērā, ka "Ģimeņu skrējienā" trasē varēs uzturēties tikai dalībnieki ar starta numuriem, tādēļ reģistrēt nepieciešams arī pieaugušos, kas skries kopā ar bērnu. Kontakta persona automātiski NEKĻŪST par dalībnieku, tādēļ ja vēlaties skriet kopā ar bērniem, pievienojiet arī sevi dalībnieku sarakstā! Ģimeņu skrējienā var piedalīties visa ģimene bez vecuma ierobežojumiem.
Ģimeņu skrējiena trases garums ir 4,2 km.


Pievienojamo dalībnieku saraksts

Vārds, UzvārdsDzimšanas datums
  

Dalībnieka pievienošana

Summa kopā

Piedalīšanās: 0,00 EUR
Atlaide: 0,00 EUR
Kopā: 0,00 EUR


Apliecinu, ka:
– mans un reģistrētās ģimenes komandas dalībnieku veselības stāvoklis un fiziskā sagatavotība ir atbilstoša izvēlētajai distancei, par ko esmu saņēmis apliecinājumus no šīm personām;
– apzinos, ka SIA "Nords Event Communications" kā pasākuma organizētājs nenes atbildību par manām kā dalībnieka iespējamām traumām vai veselības traucējumiem, veicot pasākuma distances, par ko arī esmu informējis ģimenes komandas dalībniekus;
– esmu informēts, ka iemaksātā dalības maksa netiek atgriezta un ka dalībnieka numurs nav nododams citai personai, par ko arī esmu informējis ģimenes komandas dalībniekus;
– visa mana sniegtā informācija ir patiesa;
– piekrītu nodot savus personas datus un ģimenes komandas dalībnieku apstrādei SIA "Nords Event Communications" pasākuma organizēšanas, nodrošināšanas un uzturēšanas vajadzībām, tajā skaitā piekrītu, ka SIA "Nords Event Communications" pēc pasākuma publicē manu un visu ģimenes komandas dalībnieku sasniegtos rezultātus pasākuma mājas lapā; apliecinu, ka ģimenes komandas dalībniekus esmu informējis par personas datu nodošanu apstrādei;
– esmu izlasījis un sapratis, kā arī piekrītu un apņemos ievērot pasākuma nolikumu; apliecinu, ka pirms reģistrācijas uzsākšanas arī visi ģimenes komandas dalībnieki ir izlasījuši un sapratuši pasākuma nolikumu, un man ir apliecinājuši, ka to ievēros.

Pasākumu organizē SIA "Nords Event Communications", juridiskā adrese Brīvības iela 40-24, Rīga, kurš ir uzskatāms par personas datu pārzini attiecībā uz iegūtajiem personas datiem pasākuma vajadzībām.
Pasākuma nolikums un "Privātuma atruna" citu starpā nosaka fizisko personu datu apstrādi pasākuma organizēšanas, nodrošināšanas un uzturēšanas vajadzībām.
Esmu piekritis un saņēmis piekrišanas no ģimenes komandas dalībniekiem, ka SIA "Nords Event Communications" citu starpā apstrādā manus un ģimenes komandas dalībnieku personas datus pasākuma rezultātu apkopošanai un pasākuma diplomu sagatavošanai. Esmu piekritis un saņēmis piekrišanas no ģimenes komandas dalībniekiem mūsu rezultātu publicēšanai pasākuma mājas lapā.

Piekrītu saņemt īpašos piedāvājumus no Tet Rīgas maratona partneriemApmaksāt dalību»Galvenais partneris

Partneris

Sponsori

Organizē