18.-19.05.2019

IAAF

Tet Riga marathon

18.-19.05.2019

IAAF

Pieteikšanās Tet Rīgas maratonam 2019
Loading...

Dalībnieka pievienošana


Piedalīšanās: 0,00 EUR
Cits: 0,00 EUR
T-krekli: 0,00 EUR
Kopā: 0,00 EUR

 

Pirms pieteikuma apstiprināšanas, lūdzam pārbaudīt ievadīto datu pareizību.

 

Apliecinu, ka:
– mans veselības stāvoklis un fiziskā sagatavotība ir atbilstoša izvēlētajai distancei;
– apzinos, ka SIA "Nords Event Communications" kā pasākuma organizētājs nenes atbildību par manām kā dalībnieka iespējamām traumām vai veselības traucējumiem, veicot pasākuma distances;
– esmu informēts, ka iemaksātā dalības maksa netiek atgriezta un ka dalībnieka numurs nav nododams citai personai;
– visa mana sniegtā informācija ir patiesa;
– piekrītu nodot savus personas datus apstrādei SIA "Nords Event Communications" pasākuma organizēšanas, nodrošināšanas un uzturēšanas vajadzībām, tajā skaitā piekrītu, ka SIA "Nords Event Communications" pēc pasākuma publicē manis sasniegtos rezultātus pasākuma mājas lapā;
– esmu izlasījis un sapratis, kā arī piekrītu un apņemos ievērot pasākuma nolikumu.

Pasākumu organizē SIA "Nords Event Communications", juridiskā adrese Brīvības iela 40-24, Rīga, kurš ir uzskatāms par personas datu pārzini attiecībā uz iegūtajiem personas datiem pasākuma vajadzībām.
Pasākuma nolikums un "Privātuma atruna" citu starpā nosaka fizisko personu datu apstrādi pasākuma organizēšanas, nodrošināšanas un uzturēšanas vajadzībām.
Esmu piekritis, ka SIA "Nords Event Communications" citu starpā apstrādā manus personas datus pasākuma rezultātu apkopošanai un pasākuma diplomu sagatavošanai. Esmu piekritis savu rezultātu publicēšanai pasākuma mājas lapā.

Vēlos izmantot DPD Latvija pakalpojumu starta numuru saņemšanai ārpus Rīgas uz Pickup tīklu (paku skapji/ paku bodes). Piekrītu veikt apmaksu par šo pakalpojumu 3,- eur apmērā un piekrītu manu datu nodošanai DPD Latvija, pakalpojuma nodrošināšanas vajadzībām.

Apmaksāt dalību »

Galvenais partneris

Partneris

Sponsori

Organizē