18.-19.05.2019

IAAF

Tet Riga marathon

18.-19.05.2019

IAAF

PIETEIKŠANĀS RIMI BĒRNU DIENAI
Loading...

Pieaugušais jeb KONTAKTA PERSONA var būt kāds no vecākiem, skolotājs vai pilnvarotā persona, kas 18. maijā piedalīsies, uzraudzīs un pasākuma dienā uzņemsies atbildību par bērnu/-iem, kuri piedalīsies pasākumā.
Pasākumā aicināti piedalīties bērni līdz 12 gadu vecuma sasniegšanai, tādēļ reģistrēt iespējams tikai bērnus, kas dzimuši pēc 18.05.2007.


Pievienojamo dalībnieku saraksts

Vārds, UzvārdsDzimšanas datums
  

Dalībnieka pievienošana


Apstiprinājuma vēstuli saņemsiet uz norādīto e-pastu. Pirms apstipriniet pieteikumu, lūdzu, pārbaudiet ievadīto datu pareizību.

 

Apliecinu, ka:
– pieteikto dalībnieku veselības stāvoklis un fiziskā sagatavotība ir atbilstoša izvēlētajai distancei;
– apzinos, ka SIA "Nords Event Communications" kā pasākuma organizētājs nenes atbildību par manām kā dalībnieka iespējamām traumām vai veselības traucējumiem, veicot pasākuma distances;
– esmu informēts, ka dalībnieka numurs nav nododams citai personai;
– visa mana sniegtā informācija ir patiesa;
– piekrītu nodot pieteikto dalībnieku personas datus apstrādei SIA "Nords Event Communications" pasākuma organizēšanas, nodrošināšanas un uzturēšanas vajadzībām;
– esmu izlasījis un sapratis, kā arī piekrītu un apņemos ievērot pasākuma nolikumu.

Pasākumu organizē SIA "Nords Event Communications", juridiskā adrese Brīvības iela 40-24, Rīga, kurš ir uzskatāms par personas datu pārzini attiecībā uz iegūtajiem personas datiem pasākuma vajadzībām.
Pasākuma nolikums un "Privātuma atruna" citu starpā nosaka fizisko personu datu apstrādi pasākuma organizēšanas, nodrošināšanas un uzturēšanas vajadzībām.
Esmu piekritis, ka SIA "Nords Event Communications" citu starpā apstrādā pieteikto dalībnieku personas datus pasākuma organizēšanai.

Piekrītu saņemt īpašos piedāvājumus no Tet Rīgas maratona partneriem
Reģistrēties»Galvenais partneris

Partneris

Sponsori

Organizē