18.-19.05.2019

IAAF

Tet Riga marathon

18.-19.05.2019

IAAF

Pieteikšanās Tet Rīgas maratonam 2019
Loading...


Pievienojamo dalībnieku saraksts

DistanceVārds, UzvārdsDzimumsDzimšanas datumsLabākais laiks šajā distancē pēdējo 2 gadu laikāT-krekla izmērsCits
       

Dalībnieka pievienošana

Piedalīšanās: 0,00 EUR
Cits: 0,00 EUR
T-krekli: 0,00 EUR
Kopā: 0,00 EUR

Summa kopā

Piedalīšanās: 0,00 EUR
Cits: 0,00 EUR
T-krekli: 0,00 EUR
Atlaide: 0,00 EUR
Kopā: 0,00 EUR


Apmaksas veids :

Apstiprinājuma vēstuli saņemsiet uz norādīto e-pastu. Pirms apstipriniet pieteikumu, lūdzu, pārbaudiet ievadīto datu pareizību.

 

Apliecinu, ka:
– mans un manas reģistrētās komandas dalībnieku veselības stāvoklis un fiziskā sagatavotība ir atbilstoša izvēlētajai distancei, par ko esmu saņēmis apliecinājumus no šīm personām;
– apzinos, ka SIA "Nords Event Communications" kā pasākuma organizētājs nenes atbildību par dalībnieku iespējamām traumām vai veselības traucējumiem, veicot pasākuma distances, par ko arī esmu informējis komandas dalībniekus;
– esmu informēts, ka iemaksātā dalības maksa netiek atgriezta un ka dalībnieka numurs nav nododams citai personai, par ko arī esmu informējis komandas dalībniekus;
– visa mana sniegtā informācija ir patiesa;
– piekrītu nodot savus personas datus un komandas dalībnieku personas datus apstrādei SIA "Nords Event Communications" pasākuma organizēšanas, nodrošināšanas un uzturēšanas vajadzībām, tajā skaitā piekrītu, ka SIA "Nords Event Communications" pēc pasākuma publicē manu un komandas dalībnieku sasniegtos rezultātus pasākuma mājas lapā; apliecinu, ka manas komandas dalībniekus esmu informējis par personas datu nodošanu apstrādei;
– esmu izlasījis un sapratis, kā arī piekrītu un apņemos ievērot pasākuma nolikumu; apliecinu, ka pirms reģistrācijas uzsākšanas arī visi manas komandas dalībnieki ir izlasījuši un sapratuši pasākuma nolikumu, un man ir apliecinājuši, ka to ievēros.

Pasākumu organizē SIA "Nords Event Communications", juridiskā adrese Brīvības iela 40-24, Rīga, kurš ir uzskatāms par personas datu pārzini attiecībā uz iegūtajiem personas datiem pasākuma vajadzībām.
Pasākuma nolikums un "Privātuma atruna" citu starpā nosaka fizisko personu datu apstrādi pasākuma organizēšanas, nodrošināšanas un uzturēšanas vajadzībām.
Esmu piekritis un saņēmis piekrišanas no savas komandas dalībniekiem, ka SIA "Nords Event Communications" citu starpā apstrādā manus personas datus pasākuma rezultātu apkopošanai un pasākuma diplomu sagatavošanai. Esmu piekritis un saņēmis piekrišanas no savas komandas dalībniekiem mūsu rezultātu publicēšanai pasākuma mājas lapā.
Ar šo apliecinu, ka izvēloties apmaksu "Ar rēķinu" piekrītu rēķinu saņemt elektroniski (tiks nosūtīts uz e-pastu). Rēķina sagatavošanai tiks piemērota administrācijas maksa 4,84 EUR apmērā.

Piekrītu saņemt īpašos piedāvājumus no Tet Rīgas maratona partneriemApmaksāt dalību»


Galvenais partneris

Partneris

Sponsori

Organizē